Home

z Vignoli, ze smakiem

O nas

Firma Toschi podbiła serca milionów smakoszy syropów na całym świecie. Wystarczy raz skosztować przepyszny koktajl, drink lub kawę z syropami Toschi, by się w nich zakochać. Toschi od ponad 74 lat jest liderem w produkcji naturalnych syropów.

+48 508 944 872

toschi.biuro@italiantrade.int.pl

Poznaj historie Toschi

,

Tuż po zakończeniu wojny w 1945 na obrzeżach Vignola, która słynie z uprawy najlepszych wiśni Amarena, dwóch braci Giancarlo i Lanfranco Toschi, zainspirowani wyjątkowymi plonami wpadli na pomysł otwarcia biznesu. Zaczęli oni produkować na szeroka skalę owoce w zalewie spirytusowej… i tak zaczęła się historia Toschi.

Do dnia dzisiejszego, czyli już od ponad 70 lat. Toschi oferuje swoim konsumentom szeroką gamę, wysokiej jakości produktów powstałych na bazie regionalnych produktów.

Nasze produkty

Linia

250 ml

Linia

560 ml

Linia

Zero 560 ml

Linia

1000 ml

Receptury

Urodzinowe party w ogrodzie, summer party dla przyjaciół, a może rodzinne spotkanie? Letnie wieczory bywają gorące, nawet jeśli słońce dawno zaszło już za horyzont. Wtedy, bez zimnych napojów z pewnością się nie obejdzie. Pomyśl jakie drinki przygotować, żeby lekko podkręcić atmosferę. My proponujemy delikatne, orzeźwiające, na bazie syropów Toschi. Oto nasze przepisy na drinki, które możesz zaserwować w letnie wieczory.